Vyberte stránku

PRODUKTY

Goldwell

Značka Goldwell přináší luxusní péči o Vaše vlasy, především řada Kerasilk, která obsahuje přírodní hedvábí a keratin. Dále vám nabízíme: barvu TOP CHIC, která díky revoluční koenzymové technologii chrání vaše vlasy před poškozením. A v neposlední řadě nabízíme luxusní barvení barvou ELUMEN u které dochází k tzv. Magnet-efektu, to znamená, že barevné pigmenty se působením fyzikální přitažlivosti vtáhnou dovnitř vlasu a jsou tak pevněji ukotveny.Dalším zajímavým produktem je barva bez obsahu amoniaku TOPCHIC ZERO.

PRODUKTOVÉ ŘADY ZNAČKY GOLDWELL

Základní řada Dualsenses 

Exkluzivní řada Kerasilk

@ Pure Pigments

Řada Dualsenses je vhodná pro jemné, barvené či narušené dámské vlasy, dále zde také nalezneme přípravky vhodné pány. V případě problémů jako jsou například lupy, vypadávání vlasů či citlivá pokožka řada obsahuje také přípravky Scalp specialist. Při rozkliknutí odkazu který se skrývá pod nadpisem naleznete bližší informace k jednotlivým produktům. K dosažení dokonalého výsledku je vhodné použít některý z přípravků Stylesign .
Produkty řady Kerasilk, jsou oproti produktům Dualsenses obohaceny o keratin a přírodní hedvábí díky kterým budou vaše vlasy krásnější, silnější a odlonější. K dokonalosti vašeho účesu jistě přispěje použití některého ze stylingových výrobků Kerasilk Style.

Vylepšete jakýkoliv odstín barvy vašich vlasů za pomoci nových přímých barviv @Pure Pigments která přináší doslova revoluci v oblasti barvení. Přímá barviva dodají vaší barvě vlasů nevídanou vitalitu a působivý zářivý lesk.