Vyberte stránku
 
Rády bychom Vás přivítaly na stránkách Kadeřnictví Hercovka a blíže Vás seznámily s naší nabídkou služeb. Naše kadeřnictví je pánské, dámské i dětské. Rády přivítáme celou rodinu a dle potřeby poradíme s výběrem vhodného účesu, střihu či barvy. Pro znalost aktuálních trendů navštěvujeme kadeřnické přehlídky a semináře.

V našem kadeřnictví vedle účesů pro denní nošení nabízíme (Po předchozí domluvě.) také účesy společenské i svatební.

Pracujeme s vlasovou kosmetikou Goldwell, kterou je taktéž možné na naší provozovně zakoupit .

Doufáme, že na našich webových stránkách naleznete vše potřebné, případné dotazy rády odpovíme na našem telefonním čísle.

Těšíme se na Vás

Dana a Ivana
 

PRODUKTY

Goldwell

Značka Goldwell přináší luxusní péči o Vaše vlasy, především řada Kerasilk, která obsahuje přírodní hedvábí a keratin. Dále vám nabízíme: barvu TOP CHIC, která díky revoluční koenzymové technologii chrání vaše vlasy před poškozením. A v neposlední řadě nabízíme luxusní barvení barvou ELUMEN u které dochází k tzv. Magnet-efektu, to znamená, že barevné pigmenty se působením fyzikální přitažlivosti vtáhnou dovnitř vlasu a jsou tak pevněji ukotveny.Dalším zajímavým produktem je barva bez obsahu amoniaku TOPCHIC ZERO.

PRODUKTOVÉ ŘADY ZNAČKY GOLDWELL

Základní řada Dualsenses 

Exkluzivní řada Kerasilk

@ Pure Pigments

Řada Dualsenses je vhodná pro jemné, barvené či narušené dámské vlasy, dále zde také nalezneme přípravky vhodné pány. V případě problémů jako jsou například lupy, vypadávání vlasů či citlivá pokožka řada obsahuje také přípravky Scalp specialist. Při rozkliknutí odkazu který se skrývá pod nadpisem naleznete bližší informace k jednotlivým produktům. K dosažení dokonalého výsledku je vhodné použít některý z přípravků Stylesign .
Produkty řady Kerasilk, jsou oproti produktům Dualsenses obohaceny o keratin a přírodní hedvábí díky kterým budou vaše vlasy krásnější, silnější a odlonější. K dokonalosti vašeho účesu jistě přispěje použití některého ze stylingových výrobků Kerasilk Style.

Vylepšete jakýkoliv odstín barvy vašich vlasů za pomoci nových přímých barviv @Pure Pigments která přináší doslova revoluci v oblasti barvení. Přímá barviva dodají vaší barvě vlasů nevídanou vitalitu a působivý zářivý lesk.

KONTAKT

Kde nás najdete?

Trojská 1199/7
Kobylisy
Praha 8
182 00

Jak se k nám dostanete?

Kadeřnictví Hercovka se nachází hned u tramvajové zastávky Hercovka, tramvaj číslo 17.Nebo 5 minut chůze od metra Kobylisy směr Salesiánské divadlo

Jak se objednat?

Stačí zavolat na telefon 604 707 177 nebo se osobně objednat přímo v kadeřnictví.

Otevírací doba: Pondělí – Pátek na objednání.

Těšíme se na Vás

 

Ivana Klohnová   IČ: 7161 5776

Dana Miškovská   IČ: 4251 0813