Ošetření keratinem

Kerasilk control de-frizz

Kerasilk control de-frizz je termo aktivní kúra na vlasy pro zkrocení krepatění - krok 2 Termo aktivní KeraShape technologie transformuje vlasovou strukturu, zkrášluje přirozený tvar vlasů a poskytuje dlouhotrvající proměnu v dokonale hladké vlasy s kontrolou proti krepatění. Vysoce výkonná KeraShapeTechnology aktivně působí na vlasovou strukturu. Během péče Keratin proniká do vlasů a vytváří nové keratinové vazby pro opětovné vytvoření vlasové struktury. Povrch je dlouhodobě hladký a hebký.

Služba Kerasilk color brilliance

Dlouho trvající přeměna výjimečně zářivé a lesklé vlasy po dobu až 6ti týdnů. Poskytuje flouho trvající péči o vlasy již v průběhu procesu barvení.

Balíčky služeb Kerasilk

Dokonalá vlasová struktura která působí po dobu deseti mytí, je ideálním základem pro další úpravu vlasů. Tohoto výsledku dosáhneme prémiovou službou Kerasilk Goldwell service cycle

Ošetření Olaplex

Olaplex je látka která docílí zpevnění vašich vlasů, vlasy budou také silnější, zdravější a vaše barva vydrží déle. Dále tato látka obnovuje rozbité disulfidové vazby ve vlasech a neobsahuje silikon, sulfáty, ftaláty, aldehydy a není testován na zvířatech.

Kontakt
Trojská 1199/7
182 00 Praha 8
604 707 177
Otevírací doba
Pondělí - Pátek
na objednání